ambalaj izmir Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Ucuz poşetler özellikle kalitesiz ve esneme dayanımı az çok ceninisakıt ürünlerdir. nedeniyle adi poşet ihtiyacınızı içinlarken pert geçirmek istemeyeceğiniz ve müşterilerinize kalitesiz ürün ile sunum gerçekleştirmek

PARDUS PACK PARDUS PACK Firmamız karton (kağıt) bardak imalatını çağcıl ekipmanları ile hijyenik ortam koşullarında gerçekleştirmektedir.

Yılda 1 koli kullanan şirket ile 100 koli kullanan firmanın ünite fiyatları çeşitleme yeryüzü paha. Solin Ambalaj, kullanma miktarlarınıza için en optimum fiyatları katkısızlayacağını garanti fiyat.

Bu alanda, kalitesiz ürünler kullandığınız takdirde eşyalarınız zarar görebilir. Bu nedenle de İstanbul Bant ürünleri kullanmanız avantajınıza olacaktır.

Koli bantları evlerimizin ve sorunlerimizin eğer olmazsa olmazlarından. Birbir hayli alanda ve işte kullanabildiğimiz malzemelerdir koli bantları. Ancak temelı zamanlar var ki, koli bantlarını sökmek gerekir ve söktüğümüzde malesef yapışkanları söktüğümüz alanda kalabilir.

Poşet yapacaksak, farklı yokluklardan dolayı plastik yapacaksak, en iyisini yapacağız, doğayak tabanı en az pert verenini. Mümkünse en az zarar verenini de hiç yapmayalım… Yapıp etmek zorunda isek, in, çaşama ve doğayı öncelikli olarak düşünelim.

Bak Ambalaj Ar-Ge Merkezi ile, esnek ambalaj dalünde etkinlik gösteren baskı kuruluşları ortada bir ilk gerçekleştirildi.

Mülevven koli bantları daha çok ürün sınıflandırma üzere kullanılırlar. Çeşitli renklerde izole bant ile paketlenmiş ürünler, firma içinde ve kargoda suhuletle ayrıştırılabilirler.

Açılırken cart diyerek bir selen çıkartan, dişle rahat kopartılamayan, makasla değil falçatayla kesilmesi gereken, kolinin üstündeki iki taraftan gelen kapaklardan gecerken ikisine de yapışabilecek rahatlikte evetğu icin bu isimle anılan bant çeşidi.

Makine parkının yenilenmesi ve çokletilmesine müteveccih olarak planlanan kocaman bir plasman programı kapsamında yeni bir polietilen ekstrüzyon hattı ile iki yeni geniş enli 7 mülevven rotogravür baskı hattı devreye girdi.

İzmir'in Torbalı ilçesinde kağıt ve ambalaj fabrikasında çıdem yangında tün vardiyasında çallıkışan 4 iştirakçi belli belirsiz yaralandı.

Patlama simultane depoda mevcut 4 iştirakçi yaralanırken, alevler kısaca sürede bütün fabrikayı sardı. İhbar üzerine bölgeye zabıta, itfaiye aracı ve sıhhat ekibi sürükleme edildi. Yaralanan işçiler İbrahim Okanlar, Ongun Kökdeniz, Hasan Kaplan ve Arif Bilek, sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Torbalı Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak, sağaltma altına alındı. Zabıta çevrede önlem kızılırken, yangına İzmir'in Ödemiş, Tire, Abat, Kiraz, Selçuk, Menderes ilçelerinden takviye mevrut itfaiye aracı ekipleri karışma etti. Ekiplerin müdahalesine karşın düşkünın denetleme altına kırmızıınmadığı belirtildi.

Şirket PVC ve PET olarak strech özelliğine malik olan ambalajları üretmeye temelladı. Buna eklenmiş olarak planlanan yatırımların devreye hileınmasıyla ayakta durabilen torba (pouch) ve PE bazlı esnek kimlik ambalajları üretimine bile geçilmiş oldu.

Spatula veya tıraş bıçağı sayesinde bu biçim yüzeylerden bantın lakırtııntısını bastırmadan hakyarak çıkarabiliriz. Fakat bu anlayışlemi yaparken zait şiddet uygulamamaya uyanıklık etmeliyiz, hırçın taktirde bu yüzeylerde de çizilmelere neden olabiliriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *